افتتاح مرکز تخصصی طراحی و پشتیبانی سایت در مازندران

سلام به شما دوستان عزیز

خیلی از شما عزیزان از فعالیت گستران وب با خبر هستید . چند سالی است با آموزش های کسب و کار و وردپرس فارسی در خدمت شما هستیم یکی از بخش های اصلی گستران وب ارائه قالب و افزونه های اورجینال است که در گستران توسعه مدیریت میشود ، محصولات ما در مارکت های معروفی بفروش میرسد اما با گذشت 9 ما از فروش این محصولات کاربران زیادی نیاز به پشتیبانی حرفه ای توسط یک تیم داشتند این کمبود برای آن ها حس میشد و همیشه از ما درخواست میشد تا وبسایت آن ها را مدیریت کنیم . در بسیاری از مواقع به دلیل کمبود منابع انسانی این کار مورد قبول واقع نمیشد اما امروز توانستیم با تقویت مجموعه گستران توسعه را به صورت رسمی افتتاح کنیم .

خدماتی که ما در گستران توسعه ارائه میدهیم شامل :

  • طراحی سایت وردپرسی
  • پشتیبانی سایت
  • تولید محتوا
  • بهینه سازی ( سئو )
  • فارسی و راست چین قالب و افزونه وردپرس

این موضوع باعث خوشحالی مشتریان ما شده و ما میتوانیم از این تاریخ به بعد خدمات بهتری به این عزیزان ارائه کنیم . این خدمات میتواند به صورت حضوری با از طریق سایت صورت بگیرد و تمامی این موارد در یک قرارداد قانونی با مشتریان منعقد میشود .

ما همواره از دوستان و علاقه مندان به کسب و کار اینترنتی استقبال میکنیم و در صورت داشتن مهارت لازم در مجموعه از آن ها استفاده میکنیم ( درخواست های استخدام را برای ما ارسال کنید )

طراحی سایت اصولی و پشتیبانی حرفه ای از سایت یکی از موارد اصلی خدمات گستران توسعه بشمار می آید