سایت را برای طراحی و پشتیبانی به چه کسی بسپاریم ؟

سلام به شما دوستان عزیز گستران توسعه

این روزها از مشتریان و عزیزان سوالاتی میشونیم که لازم شد حتما یک پست برای این موضوع برای شما تهیه کنم . وقتی شما میخواهید وبسایت خود را در راه اندازی کنید باید به کجا مراجعه کنید ؟ از کجا باید شروع کنید ؟ آیا کافی نت یا شرکت های حسابداری یا شخص مورد مناسبی برای پیاده سازی و پشتیبانی سایت هستند ؟ تا پایان این مقاله با ما همراه باشید .

بسیاری از شما عزیزان میدانید گستران توسعه در مازندران و تنکابن در حال فعالیت است از این جهت تصمیم دارم تمام مثال های خود را به خودمان بزنیم تا این موضوع برای شما کاملا روشن شود . شما وقتی تصمیم دارید یک سایتی در هر زمینه کاری راه اندازی کنید به دنبال شخص یا یک شرکتی میگردید که این کار را برای شما انجام دهد تا این جای کار درست ! اما سوالی که در درجه اول باید بپرسید از آن شخص طراح این است ؟ سایت شما چیست ؟ به نظر شما کسی که خودش یک سایت موفق برای خود ندارد میتواند وبسایت موفق و حرفه ای به شما تحویل دهد ؟ قطعا خیر .

فریب کافی نت ها ، شرکت های حسابداری و خدمات پروژه دانشجیی را نخورید !

راه اندازی یک سایت و تحویل پروژه اتمام ماجرا نیست بلکه شروع کار یک طراح سایت بعد از آن است . خدمات پشتیبانی درست میتواند شما را در مسیر درست قرار دهد . موارد زیادی داشته ایم از مشتریان خودمان و مبالغ زیادی خرج کردن و یک تجربه تلخ از کسب و کار اینترنتی به جا گذاشتند . دفاتر زیادی وجود دارند که خدمات پرژوه داشنجویی را انجام میدهند و بدون داشتن تخصص حرفه ای اقدام به پیدا سازی سایت میکنند . قطعا آن ها طرح نیستند شما در معامله ای که با آن ها میکنید چیزی جز ضرر مالی و زمان نسیب شما نخواهد شد .

داشتن یک سایت طراحی سایت کافیست ؟

اما سوال اینجاست که اگر شخصی سایت طراحی سایت داشت میتوان به آن اعتماد کرد ؟ هر سایتی معتبر نیست ، روزانه سایت های زیادی اجرا میشوند کدام یک از انها معتبر هستند ؟ نماد اعتماد آنها را بررسی کنید ، موقعیت مکانی آن را بررسی کنید سعی کنید در طراحی و پشتیبانی سایت با یک تیم یا یک شرکت طرف باشید که کار و زندگی آنها طراحی سایت و کسب درآمد از اینترنت است . آنها تمام شرایط زندگی و کسب درآمد از اینترنت را به خوبی درک میکنند .

امیدواریم در مسیر کسب و کار اینترنتی خود قدم درست بردارید و از کلاه بردارانی که خود را به عنوان طراح سایت یا برنامه نویس جای میزنند دوری کنید .
امیدوارم این مقاله کمی دید راه اندازی سایت را به شما داده باشد . آرزوی موفقیت